Kopen 74271633S met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Round |
|---|---|
| Serie: | Star-Gap |
| ratings: | - |
| Buitenafmeting: | 0.854" W x 0.748" H (21.70mm x 19.00mm) |
| Andere namen: | 732-1514 74271632S |
| montage Type: | Free Hanging |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal: | 4W620 |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74271633S |
| Lengte: | 1.382" (35.10mm) |
| Binnenmaat: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Impedantie @ Frequentie: | 100 Ohm @ 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 100 Ohm @ 100MHz ID 0.315" Dia (8.00mm) OD 0.854" W x 0.748" H (21.70mm x 19.00mm) Length 1.382" (35.10mm) |
| Ontwerp: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beschrijving: | FERRITE CORE 100 OHM HINGED 8MM |
| Email: | [email protected] |