Kopen 7427927140 met BYCHPS
Koop met garantie
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
|---|---|
| Serie: | WE-CBF |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Andere namen: | 732-2377-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal lijnen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 7427927140 |
| Impedantie @ Frequentie: | 47 Ohm @ 100MHz |
| Hoogte (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| filter Type: | Signal Line |
| Beschrijving: | FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 400 mOhm |
| Card Dikte (mm): | 200mA |
| Email: | [email protected] |