Kopen 74404064022 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | 6045 |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-LQS |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 732-5544-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74404064022 |
| Inductie: | 2.2µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 60MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4.6A 14 mOhm Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 2.2UH 4.6A 14 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 14 mOhm |
| Huidige score: | 4.6A |
| Current - Verzadiging: | 7.4A |
| Email: | [email protected] |