Kopen 7440420018 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-TPC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1919 (4848 Metric) |
| Andere namen: | 732-1017-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 7440420018 |
| Inductie: | 1.8µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.8µH Shielded Wirewound Inductor 2.35A 58 mOhm Max 1919 (4848 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.8UH 2.35A 58 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 58 mOhm Max |
| Huidige score: | 2.35A |
| Current - Verzadiging: | 2.4A |
| Email: | [email protected] |