Kopen 744053221 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.228" L x 0.228" W (5.80mm x 5.80mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-TPC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2323 (5858 Metric) |
| Andere namen: | 732-4091-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 744053221 |
| Inductie: | 220µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 6MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 220µH Shielded Wirewound Inductor 300mA 1.25 Ohm Max 2323 (5858 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 220UH 300MA 1.25 OHM |
| DC Resistance (DCR): | 1.25 Ohm Max |
| Huidige score: | 300mA |
| Current - Verzadiging: | 290mA |
| Email: | [email protected] |