Kopen 74406032015 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±30% |
| Leverancier Device Pakket: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| afscherming: | Semi-Shielded |
| Serie: | WE-LQFS |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 732-10795-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74406032015 |
| Inductie: | 1.5µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 215MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.5µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 2.25A 39 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.5UH 2.25A 39 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 39 mOhm Max |
| Huidige score: | 2.25A |
| Current - Verzadiging: | 1.92A |
| Email: | [email protected] |