Kopen 7440690010 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-TPC |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 732-1887-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 7440690010 |
| Inductie: | 1µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Frequentie - Test: | 100kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 90MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 3.6A 26 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 1UH 3.6A 26 MOHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 26 mOhm Max |
| Huidige score: | 3.6A |
| Current - Verzadiging: | 4A |
| Email: | [email protected] |