Kopen 74479887268 met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Multilayer |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Leverancier Device Pakket: | 1008 (2520 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-PMI |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 30 @ 1MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1008 (2520 Metric) |
| Andere namen: | 732-2509-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74479887268 |
| Inductie: | 6.8µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Frequentie - Test: | 1MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 40MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 6.8µH Shielded Multilayer Inductor 700mA 650 mOhm 1008 (2520 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 6.8UH 700MA 650 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 650 mOhm |
| Huidige score: | 700mA |
| Current - Verzadiging: | 600mA |
| Email: | [email protected] |