Kopen 74489440220 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±20% |
|---|---|
| Test Inductie - Verbonden In Reeks: | 88µH |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | WE-TDC |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 732-2609-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 74489440220 |
| Inductance - parallel geschakeld: | 22µH |
| Hoogte: | 0.150" (3.80mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 228 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | - |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | 228 mOhm Max |
| Huidige verzadiging - Serie: | 900mA |
| Huidige verzadiging - Parallel: | 1.8A |
| Huidige beoordeling - Serie: | 500mA |
| Huidige beoordeling - Parallel: | 1A |
| Email: | [email protected] |