80MXC2700MEFCSN25X35
80MXC2700MEFCSN25X35
Onderdeel nummer:
80MXC2700MEFCSN25X35
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Data papier:
1.80MXC2700MEFCSN25X35.pdf2.80MXC2700MEFCSN25X35.pdf
Invoering
Kopen 80MXC2700MEFCSN25X35 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:MXC
Ripple Current:2.39A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:80MXC2700MEFCSN25X35
Lifetime @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.457" (37.00mm)
Uitgebreide beschrijving:2700µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Capaciteit:2700µF