80MXG4700MEFCSN25X50
80MXG4700MEFCSN25X50
Onderdeel nummer:
80MXG4700MEFCSN25X50
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Data papier:
1.80MXG4700MEFCSN25X50.pdf2.80MXG4700MEFCSN25X50.pdf
Invoering
Kopen 80MXG4700MEFCSN25X50 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.984" Dia (25.00mm)
Serie:MXG
Ripple Current:3.38A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:80MXG4700MEFCSN25X50
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):2.047" (52.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4700µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Capaciteit:4700µF