80ZLH82MEFCT810X12.5
80ZLH82MEFCT810X12.5
Onderdeel nummer:
80ZLH82MEFCT810X12.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Data papier:
1.80ZLH82MEFCT810X12.5.pdf2.80ZLH82MEFCT810X12.5.pdf
Invoering
Kopen 80ZLH82MEFCT810X12.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:ZLH
Ripple Current:312mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:17 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:80ZLH82MEFCT810X12.5
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:230 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.551" (14.00mm)
Uitgebreide beschrijving:82µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 82UF 20% 80V RADIAL
Capaciteit:82µF