80ZLJ680M16X35.5
80ZLJ680M16X35.5
Onderdeel nummer:
80ZLJ680M16X35.5
Fabrikant:
Rubycon
Beschrijving:
CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Data papier:
1.80ZLJ680M16X35.5.pdf2.80ZLJ680M16X35.5.pdf
Invoering
Kopen 80ZLJ680M16X35.5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:80V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:ZLJ
Ripple Current:1.573A @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:80ZLJ680M16X35.5
Lifetime @ Temp.:10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:29 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.476" (37.50mm)
Uitgebreide beschrijving:680µF 80V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 680UF 20% 80V RADIAL
Capaciteit:680µF