Kopen 824520901 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 90V (Max) |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 146V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 105.5V (Typ) |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | DO-214AA |
| Serie: | WE-TVSP |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AA, SMB |
| Andere namen: | 732-9797-2 |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 824520901 |
| Beschrijving: | TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AA |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 4.1A |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |