Kopen 82550200 met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 33V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 29.7V |
| Varistor Voltage (Max): | 36.3V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | 732-2546-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount, MLCV |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 26VDC |
| Maximale AC Volt: | 20VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 82550200 |
| Energie: | 0.30J |
| Beschrijving: | VARISTOR 33V 100A 0805 |
| Huidige - Surge: | 100A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 350pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |