825F3K3E
825F3K3E
Onderdeel nummer:
825F3K3E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES CHAS MNT 3.3K OHM 1% 25W
Data papier:
825F3K3E.pdf
Invoering
Kopen 825F3K3E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±20ppm/°C
Size / Dimension:1.062" L x 1.094" W (26.98mm x 27.79mm)
Serie:Metal-Mite®89
Weerstand (Ohm):3.3k
Vermogen (Watt):25W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial, Box
Temperatuur:-55°C ~ 275°C
montage Feature:Flanges
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:825F3K3E
lead Style:Solder Lugs
Hoogte - Zittend (Max):0.556" (14.12mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Beschrijving:RES CHAS MNT 3.3K OHM 1% 25W