Kopen 84103C met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.130" W (4.50mm x 3.30mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | 8400 |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 84103C |
| Inductie: | 10µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.114" (2.90mm) |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 240 mOhm Max Nonstandard |
| Beschrijving: | FIXED IND 10UH 950MA 240 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 240 mOhm Max |
| Huidige score: | 950mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |