Kopen 852911AVILFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 28-PLCC (11.5x11.5) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 2:9 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-LCC (J-Lead) |
| uitgang: | HSTL |
| Andere namen: | ICS852911AVILFT ICS852911AVILFT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 852911AVILFT |
| Invoer: | CML, HCSL, HSTL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequentie - Max: | 500MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 500MHz 28-LCC (J-Lead) |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:9 500MHZ 28PLCC |
| Email: | [email protected] |