Kopen 854S006AGILFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TSSOP |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:6 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| uitgang: | LVDS |
| Andere namen: | ICS854S006AGILFT ICS854S006AGILFT-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | 854S006AGILFT |
| Invoer: | HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL |
| Frequentie - Max: | 1.7GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1.7GHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:6 1.7GHZ 24TSSOP |
| Email: | [email protected] |