Kopen ACGRBT201-HF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 960mV @ 2A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Leverancier Device Pakket: | 2114/DO-214AA |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2-SMD, No Lead |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ACGRBT201-HF |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 200V 2A Surface Mount 2114/DO-214AA |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 200V 2A DO214AA |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 5µA @ 200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 2A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 14pF @ 4V, 1MHz |