Kopen ACS108-5SA met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 500V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1V |
| triac Type: | Logic - Sensitive Gate |
| Leverancier Device Pakket: | TO-92-3 |
| Serie: | ACS™/A.S.D® |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Andere namen: | 497-2401 |
| Temperatuur: | -30°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ACS108-5SA |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Logic - Sensitive Gate 500V 800mA Through Hole TO-92-3 |
| Beschrijving: | TRIAC SENS GATE 500V 0.8A TO92-3 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 800mA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 7.3A, 8A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 25mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 10mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |