Kopen ACST8-8CG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.5V |
| triac Type: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Serie: | ASD™ |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ACST8-8CG |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Standard 800V 8A Surface Mount D2PAK |
| Beschrijving: | TRIAC 800V 8A D2PAK |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 80A, 85A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 40mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 30mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |