Kopen ADAU1452WBCPZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - I / O: | 3.3V |
|---|---|
| Voltage - Core: | 1.20V |
| Type: | Sigma |
| Leverancier Device Pakket: | 72-LFCSP-VQ (10x10) |
| Serie: | SigmaDSP® |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 72-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| On-Chip RAM: | 192kB |
| Niet-vluchtig geheugen: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ADAU1452WBCPZ |
| Interface: | I²C, SPI |
| Beschrijving: | IC AUDIO PROCESSOR 72LFCSP |
| kloksnelheid: | 294.912MHz |
| Email: | [email protected] |