Kopen ADG3246BRUZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Single Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 2.5V, 3.3V |
| Type: | Bus Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 24-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ADG3246BRUZ |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Bus Switch 10 x 1:1 24-TSSOP |
| Beschrijving: | IC SW BUS 2.5-3.3V 10BIT 24TSSOP |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Circuit: | 10 x 1:1 |
| Email: | [email protected] |