Kopen AGN260A12 met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 1.2 VDC |
| Klemtype: | Gull Wing |
| switching Voltage: | 125VAC, 110VDC - Max |
| Serie: | AGN |
| release Time: | 4ms |
| Relaistype: | Telecom |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | 255-2610 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 4ms |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 19 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AGN260A12 |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beschrijving: | RELAY TELECOM DPDT 1A 12V |
| Contact Rating (Current): | 1A |
| Contact Material: | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 12VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 1.44 kOhms |
| coil Vermogen: | 100 mW |
| coil Current: | 8.3mA |
| Email: | [email protected] |