Kopen AHA10AFB-10R met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension: | 0.748" L x 0.787" W (19.00mm x 20.00mm) |
| Serie: | AHA |
| Weerstand (Ohm): | 10 |
| Vermogen (Watt): | 10W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Box |
| Andere namen: | YAG1002 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 250°C |
| montage Feature: | Flanges |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 18 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AHA10AFB-10R |
| lead Style: | Solder Lugs |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.429" (10.90mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Beschrijving: | RES CHAS MNT 10 OHM 1% 10W |
| Samenstelling: | Wirewound |
| Coating, Huisvesting Type: | Aluminum |
| Email: | [email protected] |