ALE73F24
ALE73F24
Onderdeel nummer:
ALE73F24
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Data papier:
ALE73F24.pdf
Invoering
Kopen ALE73F24 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):18 VDC
Turn Off Voltage (Min):1.2 VDC
Klemtype:PC Pin, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
switching Voltage:277VAC - Max
Serie:ALE
release Time:25ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
opereren Time:20ms
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ALE73F24
Kenmerken:Insulation - Class F
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Contact Rating (Current):16A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:24VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:2.88 kOhms
coil Vermogen:200 mW
coil Current:8.3mA