Kopen ALS30A222NF450 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 450V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 3.032" Dia (77.00mm) |
| Serie: | ALS30 |
| Ripple Current: | 12.2A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Andere namen: | 399-5637 A331TM222M450A |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ALS30A222NF450 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 1.252" (31.80mm) |
| Impedantie: | 41 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 4.134" (105.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 59 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 59 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW |
| Capaciteit: | 2200µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |