ALS70A513NF100
Onderdeel nummer:
ALS70A513NF100
Fabrikant:
KEMET
Beschrijving:
CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Data papier:
ALS70A513NF100.pdf
Invoering
Kopen ALS70A513NF100 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:3.031" Dia (77.00mm)
Serie:ALS70
Ripple Current:25.7A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Verpakking / doos:Radial, Can - Screw Terminals
Andere namen:399-14354
A390TM513M100A
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ALS70A513NF100
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:1.252" (31.80mm)
Impedantie:12 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):4.213" (107.00mm)
Uitgebreide beschrijving:51000µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):12 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
Capaciteit:51000µF