ALZ22B24W
ALZ22B24W
Onderdeel nummer:
ALZ22B24W
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Data papier:
ALZ22B24W.pdf
Invoering
Kopen ALZ22B24W met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):16.8 VDC
Turn Off Voltage (Min):2.4 VDC
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:440VAC - Max
Serie:ALZ
release Time:5ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
opereren Time:15ms
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:ALZ22B24W
Kenmerken:Insulation - Class B, Sealed - Fully
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Contact Rating (Current):16A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:24VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:1.44 kOhms
coil Vermogen:400 mW
coil Current:16.7mA