AN80L29RMSTX
Onderdeel nummer:
AN80L29RMSTX
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
IC REG LDO 2.9V 0.15A MINI5D
Data papier:
AN80L29RMSTX.pdf
Invoering
Kopen AN80L29RMSTX met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Output:2.9V
Voltage - Input:3.3 V ~ 14.5 V
Voltage - Dropout (standaard):-
Leverancier Device Pakket:MINI-5D
Serie:-
regulator Topologie:Positive Fixed
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:SC-74A, SOT-753
Andere namen:AN80L29RMSTXTR
Temperatuur:-30°C ~ 85°C
Aantal Regulators:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:AN80L29RMSTX
Uitgebreide beschrijving:Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.9V 150mA MINI-5D
Beschrijving:IC REG LDO 2.9V 0.15A MINI5D
Current - Output:150mA
Current - Limit (Min):180mA