Kopen APA075-PQ208A met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Totaal RAM Bits: | 27648 |
| Leverancier Device Pakket: | 208-PQFP (28x28) |
| Serie: | ProASICPLUS |
| Verpakking / doos: | 208-BFQFP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal I / O: | 158 |
| Aantal poorten: | 75000 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APA075-PQ208A |
| Beschrijving: | IC FPGA 158 I/O 208QFP |
| Email: | [email protected] |