Kopen APT13003DI-G1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 450V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 400mV @ 250mA, 1A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | TO-251 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 24W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Andere namen: | APT13003DI-G1DI |
| Temperatuur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APT13003DI-G1 |
| Frequentie - Transition: | 4MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 450V 1.5A 4MHz 24W Through Hole TO-251 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 450V 1.5A TO251 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 5 @ 1A, 2V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1.5A |
| Email: | [email protected] |