APT20M120JCU3
APT20M120JCU3
Onderdeel nummer:
APT20M120JCU3
Beschrijving:
MOSFET N-CH 1200V 20A SOT227
Data papier:
APT20M120JCU3.pdf
Invoering
Kopen APT20M120JCU3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:5V @ 2.5mA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:SOT-227
Serie:POWER MOS 8™
Rds On (Max) @ Id, VGS:672 mOhm @ 14A, 10V
Vermogensverlies (Max):543W (Tc)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:SOT-227-4, miniBLOC
Temperatuur:-40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APT20M120JCU3
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:7736pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:300nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 1200V (1.2kV) 20A 543W (Tc) Chassis Mount SOT-227
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):1200V (1.2kV)
Beschrijving:MOSFET N-CH 1200V 20A SOT227
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:20A