APT20M45BVFRG
APT20M45BVFRG
Onderdeel nummer:
APT20M45BVFRG
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
MOSFET N-CH 200V 56A TO-247
Data papier:
APT20M45BVFRG.pdf
Invoering
Kopen APT20M45BVFRG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 1mA
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:TO-247 [B]
Serie:POWER MOS V®
Rds On (Max) @ Id, VGS:45 mOhm @ 500mA, 10V
Vermogensverlies (Max):300W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APT20M45BVFRG
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:4860pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:195nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 200V 56A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):200V
Beschrijving:MOSFET N-CH 200V 56A TO-247
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:56A (Tc)