APT25GR120BSCD10
APT25GR120BSCD10
Onderdeel nummer:
APT25GR120BSCD10
Beschrijving:
IGBT 1200V 75A 521W TO247
Data papier:
APT25GR120BSCD10.pdf
Invoering
Kopen APT25GR120BSCD10 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic:3.2V @ 15V, 25A
Test conditie:600V, 25A, 4.3 Ohm, 15V
Td (aan / uit) @ 25 ° C:16ns/122ns
Schakelen Energy:434µJ (on), 466µJ (off)
Leverancier Device Pakket:TO-247
Serie:-
Vermogen - Max:521W
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APT25GR120BSCD10
Input Type:Standard
IGBT Type:NPT
Gate Charge:203nC
Uitgebreide beschrijving:IGBT NPT 1200V 75A 521W Through Hole TO-247
Beschrijving:IGBT 1200V 75A 521W TO247
Current - Collector Pulsed (ICM):100A
Current - Collector (Ic) (Max):75A