Kopen APTC60HM45T1G met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3.9V @ 3mA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SP1 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 45 mOhm @ 24.5A, 10V |
| Vermogen - Max: | 250W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SP1 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | APTC60HM45T1G |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 7200pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 150nC @ 10V |
| FET Type: | 4 N-Channel (H-Bridge) |
| FET Feature: | Standard |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 4 N-Channel (H-Bridge) 600V 49A 250W Chassis Mount SP1 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET 4N-CH 600V 49A SP1 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 49A |