APTDF400AK170G
APTDF400AK170G
Onderdeel nummer:
APTDF400AK170G
Beschrijving:
DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6
Data papier:
1.APTDF400AK170G.pdf2.APTDF400AK170G.pdf
Invoering
Kopen APTDF400AK170G met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:2.5V @ 400A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):1700V (1.7kV)
Leverancier Device Pakket:SP6
Snelheid:Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie:-
Reverse Recovery Time (TRR):572ns
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:LP4
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:APTDF400AK170G
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1700V (1.7kV) 480A Chassis Mount LP4
diode Type:Standard
diode Configuration:1 Pair Series Connection
Beschrijving:DIODE MODULE 1.7KV 480A SP6
Current - Reverse Lekkage @ Vr:750µA @ 1700V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):480A