APTGF50SK120TG
Onderdeel nummer:
APTGF50SK120TG
Beschrijving:
IGBT 1200V 75A 312W SP4
Data papier:
APTGF50SK120TG.pdf
Invoering
Kopen APTGF50SK120TG met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):1200V
Vce (on) (Max) @ Vge, Ic:3.7V @ 15V, 50A
Leverancier Device Pakket:SP4
Serie:-
Vermogen - Max:312W
Verpakking / doos:SP4
Temperatuur:-40°C ~ 150°C (TJ)
NTC Thermistor:Yes
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:APTGF50SK120TG
Input capaciteit (Cies) @ Vce:3.45nF @ 25V
Invoer:Standard
IGBT Type:NPT
Uitgebreide beschrijving:IGBT Module NPT Single 1200V 75A 312W Chassis Mount SP4
Beschrijving:IGBT 1200V 75A 312W SP4
Current - Collector Cutoff (Max):250µA
Current - Collector (Ic) (Max):75A