Kopen AQY2C1R6P met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 0 ~ 30 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 1.7VDC |
| Klemtype: | SMD (SMT) Tab |
| Leverancier Device Pakket: | 4-TSON |
| Serie: | PhotoMOS™ AQY2 |
| Relaistype: | Relay |
| Packaging: | Strip |
| Verpakking / doos: | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Output Type: | AC, DC |
| On-State Resistance (Max): | 400 mOhm |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | AQY2C1R6P |
| load Current: | 750mA |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Beschrijving: | RELAY MOSFET SPST .75A 30V TSON |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |