Kopen ATV15C200J-HF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 20V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 32.4V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 22.2V |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 1500W (1.5kW) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AB, SMC |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ATV15C200J-HF |
| Beschrijving: | TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 46.3A |