Kopen ATV50C351J-HF met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 350V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 567V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 391V |
| Unidirectionele kanalen: | 1 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | SMC (DO-214AB) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 5000W (5kW) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | DO-214AB, SMC |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ATV50C351J-HF |
| Beschrijving: | TVS DIODE 350VWM 567VC DO214AB |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 8.8A |