B20J4R0E
Onderdeel nummer:
B20J4R0E
Fabrikant:
Ohmite
Beschrijving:
RES 4 OHM 20W 5% AXIAL
Data papier:
B20J4R0E.pdf
Invoering
Kopen B20J4R0E met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±5%
temperatuurcoëfficiënt:±400ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Serie:Brown Devil® 200
Weerstand (Ohm):4
Vermogen (Watt):20W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:OHB20J4R0E
OHB20J4R0E-ND
Temperatuur:-
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:B20J4R0E
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Flame Retardant Coating, Safety
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:4 Ohm ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound
Beschrijving:RES 4 OHM 20W 5% AXIAL