Kopen B25832C4476K9 met BYCHPS
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 640V |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | Quick Connect Tab - 0.248" (6.30mm) |
| Size / Dimension: | 2.362" Dia (60.00mm) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can |
| Andere namen: | B25832C4476K 9 B25832C4476K009 |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B25832C4476K9 |
| Afstand tussen de draden: | 0.945" (24.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 6.142" (156.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 47µF ±10% Film Capacitor 640V Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | - |
| Beschrijving: | CAP FILM 47UF 10% 640VAC QC TERM |
| Capaciteit: | 47µF |