B25856K2205K3
Onderdeel nummer:
B25856K2205K3
Beschrijving:
CAP FILM 2UF 10% 4KVDC AXIAL
Data papier:
B25856K2205K3.pdf
Invoering
Kopen B25856K2205K3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:4000V (4kV)
Nominale spanning - AC:3400V (3.4kV)
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:3.858" Dia (98.00mm)
Serie:B25856
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:B25856K2205K 3
B25856K2205K003
Temperatuur:-25°C ~ 85°C
montage Type:Requires Holder
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B25856K2205K3
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):4.961" (126.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:2µF ±10% Film Capacitor 3400V (3.4kV) 4000V (4kV) Axial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:-
Beschrijving:CAP FILM 2UF 10% 4KVDC AXIAL
Capaciteit:2µF