B32520C6103J
B32520C6103J
Onderdeel nummer:
B32520C6103J
Beschrijving:
CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Data papier:
B32520C6103J.pdf
Invoering
Kopen B32520C6103J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Serie:B32520
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-1226
B32520C6103J000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32520C6103J
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.276" (7.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:10000pF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD
Capaciteit:10000pF