B32522N6684K
B32522N6684K
Onderdeel nummer:
B32522N6684K
Fabrikant:
EPCOS
Beschrijving:
CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
Data papier:
B32522N6684K.pdf
Invoering
Kopen B32522N6684K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:450V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Serie:B32522
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32522N6684K000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32522N6684K
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.689" (17.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.68µF ±10% Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.68UF 10% 450VDC RAD
Capaciteit:0.68µF