B32529C1102K189
B32529C1102K189
Onderdeel nummer:
B32529C1102K189
Beschrijving:
CAP FILM 1000PF 10% 100VDC RAD
Data papier:
B32529C1102K189.pdf
Invoering
Kopen B32529C1102K189 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Serie:B32529
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:495-5000-2
B32529C1102K189-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32529C1102K189
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.256" (6.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1000pF ±10% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 1000PF 10% 100VDC RAD
Capaciteit:1000pF