Kopen B32529C8222J189 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 630V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 400V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | B32529 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | B32529C8222J189 |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.256" (6.50mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2200pF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Beschrijving: | CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 2200pF |