B32560J1225J
B32560J1225J
Onderdeel nummer:
B32560J1225J
Beschrijving:
CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC 2DIP
Data papier:
B32560J1225J.pdf
Invoering
Kopen B32560J1225J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.354" L x 0.335" W (9.00mm x 8.50mm)
Verpakking / doos:2-DIP
Andere namen:B32560J1225J000
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32560J1225J
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:2.2µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Beschrijving:CAP FILM 2.2UF 5% 100VDC 2DIP
Capaciteit:2.2µF